![e e](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/941665/0/whatsapp-image-2024-05-19-at-170745-1jpeg.png)
Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi Hemşirelik Günleri
Gece gündüz demeden insanlarımızın sağlığı için çalışan tüm hemşirelerimizin ve hemşirelik öğrencilerimizin, 12 Mayıs #HemşirelerGünü ile 12-18 Mayıs #HemşirelerHaftasını kutluyoruz.
Hemşirelik Ve Sağlık Bakımında Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Değişim Şart “Hemşirelerimiz Geleceğimiz”, Hemşirelik Günleri etkinliğimiz Hastane Yönetimimiz ve Hemşirlerimizin katılımıyla gerçekleşti.