Fotoğraf Kulübü

WhatsApp Image 2021-04-19 at 15.32.49.jpeg

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Fotoğraf Kulübü
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin çalışanları olarak yavaş yavaş kuruluşun birinci sene devrine doğru yaklaşırken, çok sayıda mücadeleye girdik ve birçok konuda oluşumları tamamladık veya tamamlamaya devam ediyoruz.

Tüm süreçte hepimiz hem fiziksel hem de psikolojik olarak çok yorulduk. Hastanemizin hedefleri doğrultusunda daha yapılacak çok şey var ve motivasyonumuzu kaybetmeden amaçlara yönelik çalışmaya devam edeceğiz. Bu anlamda bilimsellik, hizmet ve üretkenlik devam ederken tüm sağlık çalışanlarının ruhu beslenmeye devam etmelidir. 

30 yılını fotoğraf sanatı ile iç içe geçirmiş ve derneklerde eğitmenlik yapmış birisi olarak, fotoğraf sanatı ile ilgilenen tüm hastane çalışanlarını ortak bir şemsiye altında toplayacak bir ¨Fotoğraf Kulübü¨ oluşturuyoruz. Kulüp bünyesinde; fotoğraf temel kursları düzenlenmesi, fotoğraf gösterileri, fotoğraf sergileri, fotoğraf yarışmaları, fotoğraf söyleşi ve panelleri yapılması planlanmakta ve bu sayede değişik meslek gruplarından sağlık çalışanlarının değişik branşdan kişilerin bir araya gelmesi, paylaşımlarda bulunması ile sinerji yaratmak ve stresli hayatlarımızda nefes alacağımız bir pencere açmayı hedefliyoruz.

Kulüp faaliyetlerine başlamadan önce hastane çalışanları içinden fotoğraf sanatı ile ilgilenen ya da ilgilenmeye başlayacak olan kişilerin ön kayıtları alınacaktır. Bu kayıtlarda aşağıdaki bilgiler yer alacaktır. 

Adı Soyadı:
Yaş:
Meslek:
İletişim bilgileri:
Fotoğraf ile ilgili varsa tecrübe:


Kayıtlar toplandıktan sonra kulüp yönetim grubu oluşturulacak ve faaliyet planlamaları yapılacaktır.
İlgilenen hastane çalışanlarımızın, aşağıdaki iletişim bilgilerinden, 30/04/2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. 

Doç. Dr. Bekir TUĞCU, AFIAP
Beyin ve Sinir Cerrahisi Eğitim Sorumlusu

İletişim kurulacak kişi:
Adı Soyadı: Doç. Dr. Bekir TUĞCU
İletişim:  tugcubekir@gmail.com ve camsakuramedya@gmail.com

  • WhatsApp Image 2021-04-19 at 15.32.48.jpeg
  • WhatsApp Image 2021-04-19 at 15.32.49.jpeg
  • WhatsApp Image 2021-04-19 at 15.32.50.jpeg
  • WhatsApp Image 2021-04-19 at 15.32.47.jpeg