Koordinatör Teknik Hizmetler Müdür Yardımcıları

Hüseyin ALACA

                                                                                                                  Hüseyin ALACA
                                                                                          Teknik Hizmetler Müdür Yardımcısı
İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul ilinde tamamladı. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu.  2005 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Yüksek Lisansını tamamladı.

2006 ve 2007 yıllarında Fen ve Teknoloji /Fizik Öğretmenliği görevlerinde bulundu.

2009 ve 2013 yılları arasında İstanbul Sağlık Müdürlüğü Tıbbi Cihaz ve Biyomedikal Şube SİMMERK Test Kalibrasyon Merkezi’nde Fizikçi olarak göreve başladı.

2013 ve ve 2015 yılları arasında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Aynı dönem İstanbul Anadolu Kuzey Birliği’nde Klinik Mühendislik Koordinasyon biriminde görev aldı.

2015 ve 2017 yılları arasında S.B.Ü İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İdari  ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

2017 ve 2021 yılları arasında S.B.Ü.  İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2020 yılı Mart Ayı’nda İstanbul Valiliği’nce  kurulan Fatih Sultan Mehmet Yurt Koronavirüs İçin Karantina Koordinasyon Grubu Sağlık Temsilciliği görevinde bulundu.

2022 yılı Şubat ayı itibariyle de İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde Koordinatör Teknik Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İngilizce bilmektedir.

17 Şubat 2022