Koordinatör Teknik Hizmetler Müdürü

       
                                                                                            Ufuk KARANFİL

                                                                                 Teknik Hizmetler Müdürü
1982 Mardin Merkez ilçesi Artuklu da doğdu. 
Eğitim Hayatı;
Lise eğitimini İstanbul Ortopedi Teknisyen Sağlık Meslek Okulundan mezun olmuştur.
Ön lisans Eğitimlerinde; 
İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Biyomedikal Cihaz Teknolojisi ve Ayrıca Anadolu üniversitesi Sağlık Bilimler Meslek Yüksek Okulu Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümlerinden mezun olmuştur.
Lisans Eğitimlerinde;
İstanbul Arel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği ve Ayrıca Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümlerinden Mezun olmuştur.
Yüksek Lisans Eğitimi;
İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Yönetimi 
Çalışma Hayatı;
2003 – 2007 yılları arasında Özel Hastane ve Özel Firmalarda çalıştı.
2007 Yılında Kamuya İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı. 6 yıl boyunca Biyomedikal Sorumlusu olarak görev yaptı.
2013 – 2017 yıllarında öncelikle İstanbul Bakırköy daha sonra ikiye bölünmesiyle İstanbul Çekmece Kamu hastaneler birliği genel sekreterliğinde Tıbbi Hizmetler Başkanlığı Koordinatör Uzman olarak ve Klinik Mühendislik Hizmetler Birimi Sorumlusu olarak görevler yaptı.
2017-2019 yıllıları arası İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Biyomedikal Mühendislik Hizmetleri Sorumlusu olarak görevlerde bulundu.
2019-2020 yılları arasında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Kamu hastaneleri hizmetleri başkanlığı 6 da Klinik Mühendislik Hizmetler Birimi ve Tıbbi Cihaz Planlama Sorumlusu olarak Görevlerde bulundu.
Aralık 2020 tarihi itibariyle İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde Teknik Hizmetler Müdürü olarak göreve başlamıştır.
2017'de Biyomedikal Teknikerleri Derneği (Biyoted) kuruluşuna öncülük ederek kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı seçilip görevi halen devam etmektedir
Evli ve 2 Çocuk babasıdır.