Tenis Kulübü
20 Ocak 2022


WhatsApp Image 2022-01-20 at 13.58.21.jpeg
BAŞAKŞEHİR ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ TENİS KULÜBÜ

Tenis ilgisi olan her yaştan kesimin alabileceği ve kendini geliştirebileceği, herkesin kendi malzemelerini kullandığı ve sosyal mesafenin doğası gereği korunduğu bir spor dalıdır.
Pandemiye karşı mücadeleyi yılmadan sürdüren sağlık çalışanları olarak bu zorlu süreçte hepimiz hem fiziksel hem psikolojik olarak çok yorulduk. Bu anlamda hastane çalışanlarının motivasyonlarını artırmak, fiziksel aktivite ile bağışıklık sistemlerini güçlendirmek, zihin ve beden sağlıklarını korumalarına katkıda bulunmak amacıyla Çam Sakura Tenis Kulübü kurulmuştur...
Kulüp bünyesinde, yeni başlayanlar için başlangıç seviye ve oyun seviyesindeki oyuncular için ileri seviye eğitimler; herkesin kendi seviyesindeki oyuncularla maç yapabileceği tenis defi ligi; tek erkekler, tek kadınlar ve çiftler karışık olmak üzere üç farklı kategoride tenis turnuvaları organize etmeyi planlanmakatdır. Bu sayede hastanemiz bünyesinde tenis sporuyla ilgilenen her yaştan ve her yetenekten oyuncuların birbirinden haberdar olmasını sağlamış, kendilerini geliştirmeleri için bir fırsat sunmuş, gönüllülük esasına dayalı dostluk maçlarıyla keyifli rekabet ortamı yaratarak hastane çalışanlarına stres atma ve nefes alma alanı yarat amacındayız.
Heyecan, rekabet, dostluk, mücadele ve güzel oyunu barındıran bu sporla ilgilenen ya da ilgilenmek isteyen tüm tenis severleri bekliyoruz.
 Kulüp faaliyetlerine başlamadan önce hastane çalışanları içinden tenis sporuyla ilgilenen ya da ilgilenmeye başlayacak olan kişilerin ön kayıtları alınacaktır.
 
Ad Soyad:
Yaş:
Meslek:
İletişim bilgileri:
Tenis ile ilgili varsa tecrübe:

 
İlgilenen hastane çalışanlarımızın, aşağıdaki iletişim bilgilerinden, 30/01/2022 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.
 
İrtibat Kişisi:
Adı Soyadı: Fizyoterapist Binnur UYGUR
iletişim: binnur.uygurr@gmail.com ve camsakuramedya@gmail.com
Tel No: 05319510674
WhatsApp Image 2022-01-20 at 13.58.21 (1).jpeg