Esra KARAGÖZ
31 Ocak 2022

                                                                                                                                   MSc Esra KARAGÖZ
                                                                                                           Sağlık Bakım Hiz. Müdür Yardımcısı 

MSc Esra Karagöz 1988 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılında Karabük Demir Çelik Lisesi (Yabancı Dil Ağırlıklı Lise)’ni bitirdi. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesinden mezun oldu. 2019 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Esasları Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Hemşirelik Esasları Ana Bilim Dalında doktora eğitimine devam etmektedir. 
2011 yılında Karabük Universal Hospital Hastanesinde KVC YBÜ hemşiresi olarak görev yaptı. 2013-2018 yılları arasında Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Koroner YBÜ hemşiresi, 2018-2021 yılları arasında da Eğitim ve Ar-Ge Birimi’nde Eğitim Hemşiresi olarak görev yaptı. 10 Aralık 2021 tarihi itibariyle Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koordinatör Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Türk Hemşireler Derneği ve Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği üyesidir. Çok sayıda sempozyum ve kongrede düzenleme kurulu üyesi ve panelist olarak görev almıştır. Ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulan bildirileri ve posterleri, mesleki ve kişisel gelişim alanlarında sertifikaları bulunmaktadır.
Evli ve bir çocuk annesidir.