Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

                                                                                  Berra YILMAZ KUŞAKLI
                                                                                               Sağlık Bakım Hiz. Müdürü 


2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu’ndan, 2008 yılında Marmara Üniversitesi Hemşirelikte Yönetim Yüksek Lisans programından mezun oldu. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında 2. lisansını tamamladı. 2018 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Hemşirelikte Yönetim Ana Bilim Dalı Doktora öğrencisidir.  

Çalışma hayatına 2004 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Reanimasyon YBÜ hemşireliği ile başlamıştır. İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Yenidoğan YBÜ hemşireliği, sorumlu hemşirelik ve kalite denetçisi olarak 4 yıl görev yapmıştır. 2008 yılında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Tedavi Hizmetleri Şubesi’nde Kamu Hastane Hizmetleri Biriminde çalışmıştır. 2011 tarihi itibariyle İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Yoğun Bakım Ünitelerinden sorumlu olarak Başhemşire Yardımcılığı görevini yürütmüş, Kasım 2012-2017 tarihleri arasında İstanbul Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi’nde Müdür Yardımcısı ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapmıştır. 2017 yılında İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve Kamu Hastaneler-6 Başkanlığı’nda Uzman olarak görev yapmıştır. 2018 yılında kuruculuğunu üstlendiği Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’nin Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü görevini yürütmüştür. Aralık 2020 tarihinden itibaren İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi- (4 hastane yönetimi görevini üstlenmiş) Ocak 2022 tarihi itibaren Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
Çeşitli hemşirelik çalıştayı, sempozyum ve kongre düzenleme kurullarında görev almış olup, sözel ve poster bildirileri ile ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış bilimsel makaleleri bulunmaktadır.  
Türk Hemşireler Derneği ve Yönetici Hemşireler Derneği-YÖHED üyesi ve YÖHED 2021-2023 yönetim kurulu üyeliği olan YILMAZ KUŞAKLI evli ve iki çocuk annesidir.