Teknik Hizmetler Müdürü

WhatsApp Image 2023-06-13 at 15.42.52.jpeg
                                                                                            Adnan YILDIRIM
                                                                                     Teknik Hizmetler Müdürü

EĞİTİM

Adnan YILDIRIM, 1980 Yılı’nda Erzincan Tercan’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada yaparak Tercan Sağlık Meslek Lisesi’nde 1999 Yılı’nda mezun oldu.

2005 Yılı’nda Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ÖnIisans tamamladı. 

2016 Yılı’nda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Lisans Programından mezun oldu. 

2020 Yılı’nda Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans programından mezun oldu. 

2021 Yılı’nda İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.  
                                                                                                                                                       
 2021 Yılı’nda Nişantaşı Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslarası İlişkiler alanında Doktora eğitimi devam etmektedir.


İŞ – DENEYİM
Çalışma hayatına 2005 Yılı’nda Bahçelievler Medikal Park Hastanesinde başlayarak KVC Yoğun Bakım Kliniği’nde Sağlık Memuru olarak çalıştı.

2008 Yılı’nda Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Sağlık Memuru kadrosunda atandı.
2010 Yılında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Cerrahi Yoğun Bakım Kliniği’nde Sağlık Memuru olarak görev aldı. 

2011 Yılı’nda Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İş güvenliği ve Afet ve Acil Durum Sivil Savunma Birim Amiri ve KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer) Koordinatörü olarak görev yaptı. 

2014 Yılı’nda Bakırköy Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde Afet ve Acil Durum Sivil Savunma Birim Sorumlusu, İKOS, (İhtiyaç, Kriteri Otomasyon Sistemleri) Sorumlusu, Bakırköy Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde bağlı Sağlık Tesislerinin Özel Güvenlik Hizmetleri Sorumlusu, KBRN Ünitelerinin Kurucu Koordinatörlüğü ve Destek Hizmetleri Birimi Sorumlusu olarak önemli görevler yürüttü.

2018 yılında İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binasında idari sorumlu olarak görev aldı.
2019 Yılı’nda İl Sağlık Müdürlüğü Bakırköy Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığında Hastane Hizmetleri Afet ve Acil Durum Sivil Savunma Birim Sorumlusu olarak görev yaptı. 

Sağlık Bakanlığı (HAP) Hastane Afet Planlaması Eğitici Eğitmeni ve Ankara Genel Kurmay Başkanlığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıbbi KBRN, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Başkanlığı’nın hizmet içi eğitimleri ile Sağlık Bakanlığı tarafından verilen çeşitli ödül ve başarı belgelerine sahiptir.

Aynı zamanda İstanbul Galata Üniversitesi Adli Bilimler Uzmanı Bilirkişi unvanına sahiptir..                                                               
2021 Yılı Aralık ayı itibari ile Başakşehir Çam ve Sakura Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Vekâleten Teknik Hizmetleri Müdür Yardımcısı.                  

2021 Yılı Aralık ayı itibari ile Başakşehir Çam ve Sakura Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi Vekâleten Teknik Hizmetleri Müdür Yardımcısı    
                                                            
2021 Yılı Aralık ayı itibari ile Başakşehir Çam ve Sakura Onkoloji Hastanesi Teknik Hizmetleri Müdür Yardımcısı   
                               
2021 Yılı Aralık ayı itibari ile Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Afet Acil durum Yönetimi ve Sivil Savunma iş ve işleyişlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunmuştur.                         

2023 Yılı Nisan Ayı itibariyle İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Şehir Hastanesi’ne Teknik Hizmetleri Müdürü olarak atanmıştır. 
Adnan YILDIRIM, evli ve iki çocuk babasıdır.