Destek Hizmetleri Müdür Yardımcıları

Fatih DİKER

                                                                                                WhatsApp Image 2022-02-10 at 10.19.49.jpeg

                                                                                                                                                       Fatih DİKER
                                                                                                                              Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı
 EĞİTİM

 1982 Yılı’nda Gemlik’te doğan Fatih DİKER, burada ilk ve orta öğrenimini tamamlayarak 1999 Yılı’nda Gemlik İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu.

 2002 Yılı’nda Sakarya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans Programı’ndan mezun oldu.

 2008 Yılı’nda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans Programı’ndan mezun oldu. 

 2014 Yılı’nda Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans Programı’ndan mezun oldu. 

 2019 Yılında İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans Programı’ndan mezun oldu.


 İŞ - DENEYİM

 2003 Yılı’nda Özel Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde çalışma hayatına başladı. 

 2007 Yılı’nda Sağlık Bakanlığı’na atanarak Sağlık Teknikeri Tıbbi Sekreter kadrosunda göreve başladı.

 2010 Yılı’nda İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve sonrasında 2014 Yılı’nda Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Satınalma ve Tıbbi Sarflar Stok Birimi Sorumlusu olarak görev yaptı.

 2014 Yılı’nda İstanbul İli Bakırköy Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanlığı’nda Uzman kadrosunda Bölge hastanelerinin tüm planlama, tedarik ve satınalma süreçlerinde çalışmalarda bulundu. 

 2016 ve 2017 Yılları’nda İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Yatırımlar Şube Müdürlüğü ve Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nde görev yaptı.

 2017 Yılı’nda İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak Gelir Gerçekleştirme Sorumlusu ve Taşınır Kontrol Yetkilisi unvanı ile Gelir Tahakkuk, Gider Tahakkuk, Stok Yönetim (Tüm Depolar), Maaş, Ek Ödeme, Klinik Mühendislik, Vezne, Ticari Alanlar, Santral, Ulaştırma, Çamaşırhane birimlerinin idaresinde görev yürüttü.

 2021 Yılı Aralık Ayı’ndan bu yana İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Onkoloji Hastanesi Müdür Yardımcılığı kadrosunda halen görev yapan Fatih DİKER evli ve bir çocuk babasıdır. 


 


  

 

27 Haziran 2022