Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

gülin gülen sabancılar
                                                                                                               Gülin GÜLEN SABANCILAR

                                                                                                            Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
1987 yılı İstanbul doğumlu olup, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi/Ebelik Bölümü’nünden 2009 yılında mezun oldu. 2013 yılında Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ABD/Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi bölümünden yüksek lisans programını tamamladı. 
2010 yılında İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Doğumhane Biriminde ebe olarak görev yapmış, hastanenin Mayıs 2011 yılı itibariyle İstanbul S.B.Ü Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne taşınması sebebiye 2011-2015 yılları arasında aynı göreve devam etmiştir. 2015 yılında Bebek Odası birimini kurarak bu birimin sorumlu Hemşiresi olarak görev yapmıştır. 2015-2020 yılları arasında S.B.Ü. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü Bölüm Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Bölgede bir çok hastanenin kurulumunda görev almış olup, Nisan 2020 itibariyle Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kurucu Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış, 2022 yılı Şubat ayı itibariylede Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kadın Doğum Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
Çok sayıda sempozyum ve kongrede düzenleme kurulu üyesi ve panelist olarak görev almıştır. Birçok ulusal ve uluslararası kongrelere katılım sağlamış, bilimsel çalışmalar yapmıştır.  Mesleki ve kişisel gelişim alanlarında sertifikaları bulunmaktadır.
Evli ve 2 çocuk annesidir.